Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Інтерв'ю з міським головою
Інтерв'ю з міським головою
Автор: Content manager   

 

  Надходить радісна й світла пора новорічних свят. Ми знову перегорнемо ще 

  одну сторінку історичного календаря – на порозі 2014 рік. За традицією,

  напередодні Нового року, завжди підбивають підсумки року, що минає. 

  Аналізують помилки та досягнення. Радіють перемогам і згадують 

 

гіркоту поразок.

  • Анатоліє Васильовичу, чим же запам’ятається рік, що минає для міської ради?
  • 2013 рік був різним – добрим і в чомусь не зовсім. Але ми його прожили достойно – і це факт. Створення ОСББ «Квадрат», ямковий ремонт та асфальтування вулиць, будівництво газопроводів, павільйонів по вул. Київській, ремонт та заміна дорожніх знаків, облагородження міських сміттєзвалища та кладовища, заміна труб водостічних каналів по вул. Коцюбинського, освітлення вулиць, ремонт дитячих садочків та поповнення їх необхідним обладнанням, комп’ютерною технікою, відкриття логопедичної групи, конкурси, свята. Цим жив Олевськ протягом 2013 року.

А ще проводили археологічні розкопки, велась боротьба зі стихійною торгівлею, будувались зупинки громадського транспорту, створювались умови для розвитку малого підприємництва, що дало змогу розв’язувати проблеми зайнятості населення та насичення ринку товарами, збільшити надходження до бюджетів усіх рівнів, проводився благоустрій вулиць міста. І це далеко не повний перелік зробленого.

  • Чи вдалось реалізувати те, що було задумано?

Для всіх нас 2013 рік був насичений важливими подіями, напруженою працею, трудовими звершеннями. Незважаючи на труднощі, він став ще одним важливим етапом у розвитку Олевська, приніс нам професійний і життєвий досвід. Головним напрямком діяльності влади міста було і залишається піклування про поліпшення добробуту жителів міста, якісне підвищення рівня їхнього життя.

Ми прожили цей рік наполегливо працюючи, намагаючись реалізувати те, що задумано. Проте, є багато і невирішених проблем. Щоб сповна виконати головні завдання – залучення зовнішніх та внутрішніх інвестицій, а відповідно і створення нових робочих місць, ефективне впровадження наявних і нових проектів -  нам потрібно ще багато працювати як в економіці, так і в соціальній сфері.

Успішно реалізовувати поставлені завдання, передбачені Стратегічним планом, Програмою соціально-економічного розвитку міста, іншими програмами не дало змогу також блокування платежів казначейством.

  • Чим запам’ятається рік, що минає, для Вас особисто?
  • У переддень Нового року десь губляться невирішені питання, забуваються життєві невдачі й образи, атмосфера казкового дива змушує пригадати лише цікаві зустрічі й знайомства, приємні події та враження.

Я багато спілкуюся з Асоціацією, познайомився з видатними політиками України, новими друзями для мене стали мери багатьох міст, з якими я обмінююсь досвідом роботи. Приємне враження залишила і поїздка з делегацією до Польщі, основною метою якої було встановлення партнерських та взаємовигідних зв’язків.

А надзвичайною подією, яку приготував мені 2013 рік, в особистому житті, стала хвилююча мить народження внука.

  • Чого очікувати від 2014 року?
  • Ми всі з нетерпінням та оптимізмом чекаємо Нового року, його майбутніх змін і цікавих перспектив. Та вже сьогодні зрозуміло, наступний – 2014 рік принесе нам і нові життєві випробування. Ми ж маємо пам’ятати – лише разом, з вірою у власні можливості та силу духу ми зможемо подолати всі негаразди. Вірю, що в наступному році нам під силу буде продовжувати робити кроки до поліпшення життя олевчан.
  • Щоб Ви побажали у новому році жителям міста?

Новий рік і Різдво - традиційно родинні свята. На ці свята звідусіль з’їжджаються до рідної домівки рідні та близькі, навстіж відкриті ворота кожної оселі в очікуванні добра, щастя, міцного здоров’я, оберегом горять на святковому столі вогні – так було з прадавніх часів і буде завжди, поки живуть в серці почуття великої родини, любові до ближнього, єднання і злагоди.

Тож нехай об’єднаються в новому році всі добрі починання і звершення заради майбутнього нашого міста, краю, держави.

Міцного Вам здоров’я, достатку, сімейного благополуччя, тепла та любові у душах і серцях