Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Урочиста сесія міської ради
Урочиста сесія міської ради
Автор: Content manager   

  День місцевого самоврядування – це подія, що не лише яскраво підтверджує

  активну участь широких мас населення в управлінні державою, високу роль

  самоврядності як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління в

  суспільстві, а й возвеличує чесну й самовіддану працю сільських, селищних, 

міських голів, депутатів і працівників  виконавчих апаратів місцевих рад.

5 грудня відбулася 36-а урочиста сесія міської ради, присвячена Дню місцевого самоврядування, на яку запросили не тільки депутатів, а й членів виконкому, почесних громадян та  активістів органів самоорганізації населення. Усі присутні отримали квіти та листівки на честь свята. Відкрив сесію привітальним словом міський голова А.В. Повар. Розпорядженням міського голови грамотами та преміями  нагороджено депутатів міської ради VІ скликання, голів постійних комісій з питань планування бюджету і  комунальної власності та із соціальних і гуманітарних питань за відповідальне ставлення до виконання своїх депутатських  повноважень, тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування, активну громадську позицію Кручко Ганну Юзиківну та Мороз Ніну Миколаївну, Миніча Анатолія Михайловича – члена виконавчого комітету міської ради, голову вуличного комітету, майстра з благоустрою  міста за активну життєву позицію та сумлінне виконання трудових обов’язків, Бідюк Надію Іванівну – голову вуличного комітету вул. Коцюбинського за активну життєву позицію, співпрацю з органами місцевого самоврядування, Тарасюк Галину Миколаївну – прибиральницю адмінприміщення міської ради за багаторічну сумлінну працю, Помін Тетяну Іванівну – провідного спеціаліста Олевського районного центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді за тісну багаторічну співпрацю з виконкомом міської ради, відповідальне ставлення до посадових обов’язків, Островського Олександра Сергійовича - приватного підприємця за тісну співпрацю з виконкомом міської ради, особистий вагомий внесок у розвиток міста, активну громадську позицію та Дорош Віру Василівну – заввідділом фінансово-господарської діяльності міської ради за багаторічну безперервну працю, професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків.

Далі присутнім було запропоновано невелику концертну програму. Депутатський корпус та члени виконкому щиро аплодували вихованцям дитячих садочків та артистам ЦХЕТУМу.

Традиційно, після святкової частини перейшли до робочої, де на порядку денному стояло 11 питань. А далі. А далі знову було свято.