Головна Новини Олевська міська рада В Олевську побудовано перший дерев’яний тротуар
В Олевську побудовано перший дерев’яний тротуар

Про стан тротуарної доріжки біля ДНЗ №19 «Сонечко», куди ходять дошкільнята

та навчаються початкові класи Олевської гімназії, вже тривалий час точились

розмови. Кожного разу негода перетворювала цей відрізок шляху на смугу

перешкод, яку щодня доводилось долати батькам з малечою. Саме з цією

проблемою колективно

до міського голови звернулися батьки. Щоб раз і назавжди закрити цю тему, вирішили якомога швидше забити в цій історії цвях.

Попередньо узгодивши всі організаційні питання з батьківським  комітетом ДНЗ і школи, в суботу 29 листопада о 9.00 робота вже кипіла. Пиломатеріалом, як і обіцяв Анатолій Васильович, забезпечив завчасно, а батьки – цвяхами та робочою силою. На підмогу їм прийшли й педагоги Олевської гімназії, серед них і її директор Євгеній Рябой, працівники міської ради.

Отакою своєрідною толокою в боротьбі проти калюж і бруду, збудували перший в Олевську дерев’яний тротуар. Його довжина склала 85 м., а ширина 1,2 м. Щебенем, який безкоштовно надав начальник філії «Олевський райавтодор» ДП «Житомирський облавтодор» Валерій Повар, за що батьки виносять йому окрему подяку, висипали проблемні місця та нерівності біля тротуару.

Діти з батьками вже встигли оцінити саморобну конструкцію і впевненим кроком ішли по новобудові. Тепер під їх ногами приємно скрипить дерев’яна стежка, і від цього відчувається приємна користь.