Серпень

Головна Новини Олевська міська рада «Живуть століття після смерті…»
«Живуть століття після смерті…»

Люди всі по-своєму уперті:

Народившись, помирає кожна,

А живуть століття після смерті

Ті, що роблять те, чого «не можна».

Серед олевчан старшого покоління, мабуть, не має жодної людини, яка б не знала Григорія Матвійовича Ступіна. За значний внесок у розвиток освіти Олевська, держава та місцева влада високо оцінили його трудову діяльність, присвоївши йому звання заслуженого вчителя України, почесного громадянина м.Олевська. Його іменем названо одну із вулиць міста. А ще працівники та учні Олевської гімназії мають «ступінську» бібліотеку, в яку освітянський сподвижник десятки років збирав унікальні книжкові зібрання. Вдячними земляками на могилі великого вчителя, що знаходиться на міському кладовищі, було споруджено гранітний пам’ятник, який з часом зазнав суттєвих пошкоджень від перепадів температури повітря, похилився, морально застарів. Стараннями працівників благоустрою міста він набув належного вигляду.

До ремонту пам'ятника                                   Після ремонту пам'ятника