Серпень

Головна Новини Олевська міська рада День працівників радіо, телебачення та зв'язку України
День працівників радіо, телебачення та зв'язку України

День працівників радіо, телебачення та зв'язку встановлений Указом

Президента 11.11.1994 № 667/94 на підтримку ініціативи працівників

радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України.

16 листопада кожен українець, що включив з ранку телевізор, що заглянув в

поштову скриньку, послухав новини по радіо в машині або маршрутці, нервово озирається, прагнучи розрізнити в поліфонічному багатоголоссі дзвінок свого мобільника, підняв телефонну трубку і нарешті дістався до жаданого Інтернету - символічно відзначає День працівників, які щодня забезпечують йому можливість спілкування в повсякденному житті і простір для комунікацій в бізнесі.

Завдяки роботі 250 тисяч працівників галузі зв'язку та інформатизації України скорочуються відстані між містами і людьми, розповсюджується не тільки інформація, але і духовно-етичні цінності.

Працівники галузі вважають символічним святкування свого професійного свята восени. У цей період часу підводяться підсумки і будуються плани на майбутній рік.

Галузь зв'язку та сфера інформатизації України налічує більше тисячі операторів зв'язку, 500 провайдерів Інтернет, 15 тис. відділень поштового зв'язку, 10 профільних вищих навчальних закладів, які щорічно готують близько 30 тисяч фахівців у сфері телекомунікацій; понад 10 науково - досвідчених і проектних інститутів.

Сьогодні в Україні близько 12 мільйонів абонентів фіксованого телефонного зв'язку, більше 40 мільйонів (86% населення країни) абонентів мобільного зв'язку, державне телебачення може дивитися 94,5% населення, послугами Інтернет, з різною періодичністю, користується близько 8,5 мільйонів жителів України, кількість веб-сайтів досягла 32 тисяч.

Девіз працівників зв'язку і сфери інформатизації: «Ми працюємо, щоб Україна стала розвиненою інформаційною державою».

Отож, вітаємо всю багатотисячну армію працівників радіо, телебачення та зв’язку України з професійним святом. Бажаємо професійного зросту, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя, натхнення та процвітання, гарного настрою сьогодні та завжди.