Головна Новини Олевська міська рада Проект, спрямований на поліпшення якості життя людей
Проект, спрямований на поліпшення якості життя людей

Понад 150 представників регіональних органів влади, місцевого самоврядування, організацій,

громадянського суспільства з прикордонних областей Білорусі та України взяли участь у

триденній регіональній конференції «Шлях до зміцнення територіальної співпраці країн

Східного партнерства: Програма територіального співробітництва «Україна-Білорусь»,

що відбулася у приміщенні Житомирської обласної ради 14 листопада цього року.

Учасники конференції з Гостомельської, Брестської, Чернігівської, Київської, Рівненської, Волинської та Житомирської областей, керівники та європейські експерти обговорили спільні проблеми, конкретні завдання, особливості та потреби територіального співробітництва, спрямованого на соціально-економічний розвиток прикордонних регіонів.

Програма територіального співробітництва країн Східного партнерства відкриває нові можливості українським та білоруським партнерам для фінансування спільних економічно і соціально значущих проектів. Загальний бюджет Програми «Україна-Білорусь» складає близько 4 млн. євро. Спільні проекти територіального співробітництва в рамках даної програми, в першу чергу, спрямовані на вирішення проблем місцевих громад, а саме:розв’язання екологічних проблем (питна вода, очищення водних ресурсів, утилізація промислових відходів та сміття), підтримка територіальних громад у забезпеченні доступу до якісної освіти, медичного обслуговування, розробка спільних туристичних маршрутів, співпраця аварійно-рятувальних служб, спільна діяльність з мінімізації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та інші. Навчалися секретів розроблення та впровадження проектів, спрямованих на поліпшення якості життя людей і працівники Олевської міської ради – Л.О. Сай та В.В. Колбасюк.