Серпень

Головна Новини Олевська міська рада Проект, спрямований на поліпшення якості життя людей
Проект, спрямований на поліпшення якості життя людей

Понад 150 представників регіональних органів влади, місцевого самоврядування, організацій,

громадянського суспільства з прикордонних областей Білорусі та України взяли участь у

триденній регіональній конференції «Шлях до зміцнення територіальної співпраці країн

Східного партнерства: Програма територіального співробітництва «Україна-Білорусь»,

що відбулася у приміщенні Житомирської обласної ради 14 листопада цього року.

Учасники конференції з Гостомельської, Брестської, Чернігівської, Київської, Рівненської, Волинської та Житомирської областей, керівники та європейські експерти обговорили спільні проблеми, конкретні завдання, особливості та потреби територіального співробітництва, спрямованого на соціально-економічний розвиток прикордонних регіонів.

Програма територіального співробітництва країн Східного партнерства відкриває нові можливості українським та білоруським партнерам для фінансування спільних економічно і соціально значущих проектів. Загальний бюджет Програми «Україна-Білорусь» складає близько 4 млн. євро. Спільні проекти територіального співробітництва в рамках даної програми, в першу чергу, спрямовані на вирішення проблем місцевих громад, а саме:розв’язання екологічних проблем (питна вода, очищення водних ресурсів, утилізація промислових відходів та сміття), підтримка територіальних громад у забезпеченні доступу до якісної освіти, медичного обслуговування, розробка спільних туристичних маршрутів, співпраця аварійно-рятувальних служб, спільна діяльність з мінімізації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та інші. Навчалися секретів розроблення та впровадження проектів, спрямованих на поліпшення якості життя людей і працівники Олевської міської ради – Л.О. Сай та В.В. Колбасюк.