Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2017
Жовтень
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна
Влада
Автор: Administrator   

 

 Графік прийому громадян

вівторок та четвер з 9.00 до 12.00

Телефон: (04135) 2-11-52

 

Голова Олевської міської об’єднаної територіальної громади

ОМЕЛЬЧУК ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ

 

 

 

 

 

 

 

Біографія

Декларація про майно та доходи за 2016 рік

 

 

 

 

Графік прийому громадян

понеділок з 10:00 до 12:00

четвер з 15:00 до 17:00

 

Секретар міської ради

Шейко Віталій Олексійович

 

 

 

 

Біографія

Декларація про майно та доходи за 2016 рік

 

 

 

 

 Графік прийому громадян

вівторок з 9:00 до 12:00

четвер з 13:00 до 15:00

 

ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

Ніколайчук Олександр Володимирович

 

 

 

 

 

Біографія

Декларація про майно та доходи за 2016 рік

 

 

 

 

Графік прийому громадян

середа та п"ятниця з 10:00 до 13:00

 

ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Осипчук Яків Миколайович

 

 

 

 

 

 

 

 

Біографія

Декларація про майно та доходи за 2016 рік

 

 

Графік прийому громадян

понеділок, середа та п"ятниця з 11:00 до 16:00

 Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва та комунальної власності

 

Колбасюк Василь Васильович

 

 
 
 
 
Керуючий справами виконавчого комітету міської ради
Русин Юрій Григорович
 
 
 
 
СПИСОК ДЕПУТАТІВ ОЛЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
СПИСОК ЧЛЕНІВ ВИКОНКОМУ ОЛЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

 

 

 

СТРУКТУРА

та штатна чисельність апарату Олевської міської ради

 

 

Назва структурного підрозділу та посади

 

ПІБ

Кількість штатних одиниць

Категорія працівника

Посадовий оклад

 

1

2

 

3

4

5

 

1.

Міський голова

Омельчук

Олег Васильович

1

Посадова особа

3578

 

 

2.

Секретар ради

Шейко

Віталій Олексійович

1

Посадова особа

3219

 

 

3.

Заступник міського голови з питань економічного розвитку, інвестицій, земельних відносин та комунальної власності

Ніколайчук Олександр Володимирович

1

Посадова особа

3326

 

 

4.

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва

Колбасюк

Василь Васильович

1

Посадова особа

3219

 

 

5.

Заступник міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики

Осипчук

Яків Миколайович

1

Посадова особа

3219

 

 

6.

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради

Русин

Юрій Григорович

1

Посадова особа

3219

 

 

7.

Старости 

 

20

 

3219

 

8.

Діловоди

 

20

 

1723

 

 

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ АПАРАТУ МІСЬКОЇ РАДИ

 

 

9.

Юридичний відділ

 

3

 

 

 

 

 Начальник відділу

 

1

 

1723

 

 

 Головний спеціаліст

 

2

 

 

1723

 

 

10.

Відділ кадрової роботи

 

3

 

 

 

 

 

 

Начальник відділу

Остапчук Наталія Миколаївна

1

 

1723

 

 

Головний спеціаліст

Ковальчук Любов Миколаївна

1

 

1723

 

 

Спеціаліст І категорії

 

1

 

1723

 

11.

Фінансовий відділ

 

4

 

 

 

 

 Начальник відділу

Горпиніч Катерина Олександрівна

1

 

1723

 

 

 Заступник начальника відділу

 

1

 

1723

 

 

 Головний спеціаліст

 

1

 

1723

 

 

 Спеціаліст першої категорії

 

1

 

1723

 

12.

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

 

5

 

1723

 

 

Начальник відділу (головний бухгалтер)

Дорош Віра Василівна

1

 

1723

 

 

Спеціаліст І категорії

Юськова Галина Арсентіївна

1

 

1723

 

 

 Бухгалтер

Кравченко Валентина Іванівна

2

 

1723

 

 

Технічний працівник з комп’ютерного набору

Федорчук Сергій Володимирович

1

 

1723

 

13.

Управління містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства.    

11

 

 

 

 

 Начальник управління

Ніколайчук Віктор Петрович

1

 

1825

 

 

Відділ містобудування, архітектури та будівництва

 

3

 

1723

 

 

Начальник відділу

Верещако Володимир Костянтинович

1

 

1723

 

 

Головний архітектор громади

Пятницький Володимир Броніславович

1

 

1723

 

 

Головний спеціаліст

 Кизилова Тетяна Миколаївна

1

 

1723

 

 

Відділ житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення

 

4

 

 

 

Начальник відділу

Торгонський Олексій Іванович

1

 

1723

 

 

 Головний спеціаліст

 

1

 

1723

 

 

Спеціаліст І категорії

Бородавко Ніна Анатоліївна

2

 

1723

 

14.

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Олевської міської ради (Юридична особа)

 

3

 

 

 

 

Начальник інспекції

Охремчук Іван Ігорович

1

 

1723

 

 

Головний спеціаліст

 

2

 

1723

 

15.

Управління земельних відносин

9

 

 

 

 

 Начальник управління

Біленець Наталія Іванівна

1

 

1723

 

 

 Заступник начальника управління

 

1

 

1723

 

 

 Головний спеціаліст

Козловець Анна Олексіївна

Гергало Михайло Володимирович

2

 

1723

 

 

 Спеціаліст І категорії

Дорош Олександр Олексійович

Фещук Тетяна Анатоліївна

4

 

1723

 

 

Спеціаліст

 

1

 

1723

 

16.

Управління економічного розвитку, транспорту, туризму, інвестицій та комунальної власності

8

 

 

 

 

 Начальник управління

Ковальчук Олег Борисович

1

 

1723

 

 

 Заступник начальника управління

 

1

 

1723

 

 

  Головний спеціаліст

Халімончук Юрій Віталійович

3

 

1723

 

 

 Спеціаліст І категорії

Кузіна Ірина Юріївна

Новак Олександр Анатолійович

3

 

1723

 

17.

Відділ освіти, молоді та спорту (Юридична особа)

6

 

 

 

 

 Начальник відділу

 

1

 

1825

 

 

 Заступник начальника відділу

 

1

 

1723

 

 

 Головний спеціаліст

Ковальчук Альона Петрівна (дошкільна освіта)

Тимощук Андрій Анатолійович (спорт)

3

 

1723

 

 

Водій

 

1

 

1600

 

18.

Відділ культури (Юридична особа)

       3

 

 

 

 

 Начальник відділу

Кльоц Ірина Василівна

1

 

1825

 

 

 Головний спеціаліст

Шадура Інна Анатоліївна

Мидловець Наталія Вікторівна

2

 

1723

 

19.

Сектор охорони здоров’я

(Юридична особа)

 

2

 

 

 

 

 Начальник відділу

 

1

 

1825

 

 

 Головний спеціаліст

 

1

 

1723

 

20.

Загальний відділ

 

20

 

 

 

 

 Начальник відділу

Саковець Леся Вікторівна

1

 

1723

 

 

 Головний спеціаліст

Завальна Тетяна Олександрівна

2

 

1723

 

 

Спеціаліст І категорії

Налапко Ольга Вікторівна

1

 

1723

 

 

Спеціаліст І категорії по зв’язках з громадськістю та ЗМІ

Дрозд Наталія Сергіївна

1

 

 

 

 

Системний адміністратор

Костинський Віктор Леонідович

1

 

1723

 

 

Секретар керівника

 

1

 

1600

 

 

 Водій

Тарасюк Юрій Матвійович

3

 

1600

 

 

Технічний працівник

Тарасюк Галина Миколаївна

2

 

1600

 

 

Сторож

 

2

 

1600

 

 

 Оператори котелень

 

6

 

1600

 

21.

Центр надання адміністративних послуг

 

4

 

 

 

 

Керівник центру

 

1

 

1723

 

 

 Головний спеціаліст

 

1

 

1723

 

 

 Спеціаліст першої категорії

 

2

 

1723

 

22.

Центр соціальних служб для сім’ї,

дітей та молоді

 

10

 

 

 

 

 Директор центру

Орищук Світлана Сергіївна

1

 

4128

 

 

Заступник директора центру

Помин Тетяна Іванівна

1

 

3872

 

 

Провідний фахівець із соціальної роботи

Халімончук Надія Миколаївна

1

 

3392

 

 

 Фахівець із соціальної роботи

Дубровець Катерина Миколаївна

Мосійчук Аліна Миколаївна

Мидловець Ольга Володимирівна

Шишук Людмила Миколаївна

6

 

2768

 

 

Психолог

Скрит Людмила Миколаївна

1

 

2912

 

23.

Відділ реєстрації

 

3

 

 

 

 

Начальник відділу. Державний реєстратор

юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

 

1

 

1723

 

 

Реєстратор місця проживання громадян

Козловець Валентина Петрівна

1

 

1723

 

 

Реєстратор речових прав на нерухоме майно

 

1

 

1723

 

24.

Головний спеціаліст з питань захисту

дітей

Скумін Наталія Анатоліївна

1

 

1723