Серпень

Головна Новини Олевська міська рада Всеукраїнська науково-практична конференція «Муніципальні комп’ютерні системи» відбулася 8 листопада у Києві

Конференцію проводили Асоціація міст України спільно  з компанією «Майкрософт».

Головним завданням заходу було ознайомлення учасників з найновішими розробками

програмного забезпечення у галузі інформатизації органів місцевого самоврядування

на прикладі реалізованих проектів як в Україні, так і за кордоном та обмін досвідом.

В ході роботи конференції розглядалися питання практичного вирішення проблем інформатизації органів місцевого самоврядування в Україні, принципи формування планів інформатизації, участь у державних і міждержавних проектах інформатизації, ліцензійна чистота програмних продуктів, що використовуються органами місцевого самоврядування і механізми її досягнення та багато інших тем.

До участі в конференції були запрошені міські голови, заступники міських голів, керуючі справами, посадовці, що відповідають за розвиток інформатизації у міській раді, керівники підрозділів інформатизації міських рад, представники організацій, що надають послуги з інформатизації міських рад, розробники програмного і технологічного забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування. Учасниками  заходу стали і представники від Олевської міської ради. Цікавою та корисною стала інформація щодо управління містом за допомогою сучасних інформаційних технологій, використання ліцензійного програмного забезпечення у роботі з документообігом та приклади кращих практиків використання технологій Microsoft.

Амму

вл.  ін.