Липень

Головна Новини Олевська міська рада Коротко про офіційне
Коротко про офіційне

7 листопада 2013 року відбулося засідання колегії при голові райдержадміністрації

Дяченку А.В., голові районної ради Харченку М.А. та керівників структурних

підрозділів РДА, голів сільських та селищних рад, керівників підприємств

та організацій. На колегії обговорювалися два питання:

1.                Про хід виконання соціальних ініціатив президента України Віктора Януковича.

2.                Про підсумки виконання районного бюджету за 9 місяців.

Детальніше зупинились на питаннях виготовлення технічної документації на пасовища у сільській місцевості. Саме там, за словами голови РДА, відбувається неконтрольована приватизація землі. Не погодився він і з обов’язковим оформленням пенсіонерами банківських карток на отримання пенсії. Для багатьох краще отримувати пенсію вдома, користуючись послугами пошти, адже половина людей пенсійного віку не вміє користуватися картками, далеко живе від районного центру, має проблеми зі здоров’ям. Андрій Васильович особисто попрохав сільських, селищних та міського голів повернути гроші лісгоспам за використані лісові ресурси та зробити передплату на районну газету «Зорі над Убортю».