Головна Новини Олевська міська рада Висока оцінка дошкільної освіти Олевська
Висока оцінка дошкільної освіти Олевська

У п’яти садочках міста вчора була проведена обласна перевірка головним

спеціалістом відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти

та науки Житомирської облдержадміністрації – Салацькою Аллою Петрівною у

супроводі методиста районного методичного кабінету Ступак Наталії

Володимирівни.

До них приєднавсь і міський голова  А.В. Повар, який особисто захотів бути присутнім під час перевірки. Даним рішенням він приємно здивував.

Зазвичай, слово «контроль» викликає окремі емоції, але не цього разу. Перевірка відбулася у всіх дитячих садках міста. Ініціатором ідеї подивитися усі дитсадки був саме міський голова. Перевіряли все: навчально-методичний матеріал, розклад занять, спальні та ігрові приміщення, меблі, убиральні, спортивний інвентар,  кухні, харчування, складські приміщення. Цікавились і документацією, освітою та стажем роботи персоналу.

Серйозних порушень виявлено не було, в основному були побажання та рекомендації щодо розміщення ігрової зони, кольорів, рекомендації щодо ведення журналів та занять. Алла Петрівна не приховувала, що ДНЗ Олевська одні з найкращих в області, їх можна ставити в приклад.

«Я рада, що дошкільна освіта Олевська має такого покровителя, який відверто підтримує та піклується про садочок», - сказала Алла Петрівна.