Січень

Головна Новини Олевська міська рада У дитсадку «Сонечко» відбулися українські вечорниці
У дитсадку «Сонечко» відбулися українські вечорниці

Українські вечорниці…. Які вони? Сивою давниною віє від цих слів у

нашому сучасному світі. Усе, про одну з традиційних форм дозвілля

української молоді, розповіли і показали у дошкільному навчальному

закладі «Сонечко».

Колектив дитячого садка переконливо довів, що українські вечорниці виховують у дітей любов до рідного краю, повагу до традицій наших прапрадідів, розвивають творчі здібності, уміння виразно читати вірші, співати, танцювати, дають змогу поглибити знання дітей про звичаї, народні ігри та загадки.

Святу передувала копітка попередня робота, а саме: ознайомлення дітей з обрядами та традиціями українського народу, вивчення українських народних пісень та танців.

Малята з особливим задоволенням завітали до української світлиці, де їх зустріли господиня та господар і показали всім, які вони веселі й красномовні.

Веселі жарти, запальні таночки, елементи театрального дійства та українські народні пісні викликали у присутніх схвальні відгуки і позитивні емоції.