Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Безпритульні тварини. Ми мусимо їм допомогти
Безпритульні тварини. Ми мусимо їм допомогти
Автор: Content manager   

 

   В Олевську значно зросла чисельність безпритульних тварин і відповідно збільшилась

   кількість скарг до міської ради. Голодні та зраджені, вони кидаються на людей, розносять

   різноманітні інфекції та захворювання, залякують дітей. Збільшення їх чисельності – це наша 

  провина, наш рівень свідомості щодо поводження з ними, наша відповідальність за них.

 

Згодна,від них потрібно позбавлятися, але лише через притулки і стерилізацію. Рахую, що відстріл собак – це садизм. Люди із здоровою психікою, що бачили хоч раз як це робиться, ніколи не будуть таке підтримувати. Під час тижневого перебування в Польщі, жодного разу не помітила на вулиці безпритульних тварин. На запитання: « Яким чином вирішено цю проблему?», отримала відповідь безпосередньо від очільника міста Тошек, який розповів, що з метою забезпечення захисту безпритульних тварин та забезпечення гуманного поводження з ними,в країні створені притулки, на утримання яких виділяються бюджетні кошти.

Верховна Рада України теж ухвалила внесений Президентом України закон про ратифікацію Європейської конвенції про захист домашніх тварин. За це рішення проголосували 355 народних депутатів із 405 присутніх. Проте цільові кошти на вирішення даної проблеми не передбачили.

Відповідно до ст.8 даної конвенції притулки для тварин мають право на існування. Нині їх будують в окремих районах, областях та, навіть, селах за спільні кошти зоозахисних громадських організацій, спонсорів, окремих громадян. Якусь частку виділяють із місцевих бюджетів. Це нормальне гуманне явище. Бюджет передбачає виділення коштів на це в разі ухвалення такого рішення депутатами місцевих рад.

Питання створення притулку для безпритульних тварин розглядалося і на 14 сесії міської ради VI скликання 28.02.2012 року, але із-за відсутності коштів у міському бюджеті воно залишилось не вирішене і досі.

Л.О. Сай, секретар міської ради