Головна Новини Олевська міська рада «Веселка Полісся – 2013»
«Веселка Полісся – 2013»

12 жовтня цього року в м. Житомирі відбувся 19-ий Міжнародний фестиваль

польської культури «Веселка Полісся», який проходив під патронатом

Міністерства культури та національностей Республіки Польща в рамках

шостих Днів польської культури на теренах Житомирщини, присвячених

року Вітольда Лютославського та 200-й річниці з дня народження Казимира Любомирського.

Головною подією фестивалю стало підписання угоди про співпрацю між містом Житомиром та містом Плоцьком (Республіка Польща).Це відбулося безпосередньо на сцені. Після того, як очільники обох міст підписали відповідні папери та обмінялися грамотами, весь зал підтримав це стоячи, бурхливими оплесками.

На цей захід з’їхалося багато делегацій  з Житомирської, Вінницької, Київської областей. З Республіки Польща були делегації з м. Плоцька та Сілезського воєводства, з яким Житомирська область планує найближчим часом теж підписати договір про співпрацю. Делегацію Олевської міської ради очолював Олевський міський голова Анатолій Повар.

У фестивалі брали участь численні колективи та солісти польських громад Житомирщини та Вінничини. Гостем фестивалю був камерний оркестр з Польщі «ŻeńskaOrkiestraSalonowa», виступ якого викликав шквал неповторних емоцій. Від Олевської польської спільноти в святковому концерті успішно виступили солістка Діна Халімончук (голова Олевського районного відділу Спілки поляків України), Тетяна Данюк та Тетяна Нестерук.