Головна Новини Олевська міська рада Фестиваль «Сонячні мелодії»
Фестиваль «Сонячні мелодії»

29 вересня відбувся VI фестиваль польської культури «Сонячні мелодії», який           проводиться для взаємозбагачення та популяризації польської культури в          Олевську. Організацією свята займався районний відділ Спілки поляків України під     керівництвом його голови Діни Халімончук.

Серед запрошених були: міський голова Анатолій Повар, заступник голови РДА Олександр Ковальчук, завідувач сектору у справах релігій та національностей управління з   питань внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю Житомирської обладміністрації Олександр Пивоварський,голова Житомирської обласної Спілки поляків України Вікторія Лясковська- Щур, голова Ємільчинської Спілки поляків Людмила Корбут та отець костелу Воздвиження Святого Хреста Ігор.

Радували своїми виступами присутніх вихованці ЦХЕТУМу, зразковий польський дитячий вокальний ансамбль «Дзвонечки», народний ансамбль польського танцю «Короліски», гості з Ємільчинського району, вокальне тріо «Фарби», народний ансамбль «Лілея», дитячий вокальний ансамбль «Яскулечка», юнацький вокальний ансамбль «Яскулка» та вихованець музичної школи Микола Охрімчук. Зачарувала публіку своїм солов’їним співом – Діна Халімончук. Професійно акомпонула артистам концертмейстер – Тетяна Данюк.

Можна впевнено сказати, що концерт пройшов на одному подиху.  Глядач не почув жодної фальшивої ноти, за що вдячно та гучно аплодував.

Детальніше читайте про цей захід в наступному номері інформаційного бюлетня «Новини Олевська».