Липень

Головна Новини Олевська міська рада Шановні працівники закладів дошкільної освіти!
Шановні працівники закладів дошкільної освіти!

Із Днем дошкілля сьогодні привітав міський голова Анатолій Повар завідуючих           дитячими садочками міста, які зібралися в актовому залі міської ради. До теплих       слів привітань і вдячності за сумлінну працю всім працівникам дошкільних                     навчальних закладів додали і щорічну грошову винагороду в розмірі 50%                    посадового окладу.

Отож, сердечно вітаємо Вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля. Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи.

Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – непросте завдання, але той фундамент, який закладається в перші роки, служить опорою в майбутньому.

З нагоди свята вшановую та приєднуюся до теплих слів вдячності на адресу вихователів, методистів, нянечок та всіх працівників дошкільних закладів.

Бажаю міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми. А життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

З повагою до Вашої невтомної праці, міський голова А.В. Повар