Серпень

Головна Новини Олевська міська рада Вітання до Дня машинобудівника
Вітання до Дня машинобудівника

За вже сформованою традицією в День машинобудівника в організаціях і на                  підприємствах проводяться урочисті збори, нагороджуються передовики виробництва  та здійснюється вручення заохочувальних премій.

Щоб привітати олевських машинобудівників, до ПАТ «Олевський завод тракторних  нормалей» завітав і міський голова А.В. Повар.

Грамотами Олевської міської ради та грошовими преміями нагороджено Туркіна Олексія Вікторовича – налагоджувальника 6-ти шпиндельних токарних автоматів, Бараш Ніну Петрівну – свердлувальницю та Осипчука Олександра Васильовича – начальника технічного відділу. Керівництво заводу теж відзначило окремих трударів колективу грошовими преміями.

В це професійне свято приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто пов’язав своє життя з машинобудівної галуззю і бажаємо їм успіхів у роботі,  міцного здоров’я, сімейного щастя і хорошої зарплатні! Ваша праця дуже важлива для всіх нас, для нашої країни і життєдіяльності нашої економіки! Зі святом Вас, дорогі машинобудівники!