Головна Новини Олевська міська рада Відповідь на звернення депутатів Олевської міської ради
Відповідь на звернення депутатів Олевської міської ради

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

З питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Шановний Анатолію Васильовичу !

За дорученням Голови Верховної Ради України в Комітеті розглянуто звернення депутатів Олевської міської ради щодо недопущення зняття статусу зони посиленого радіоекологічного контролю з території міста Олевськ.

У 2011 році відповідно до Програми робіт з дозиметричної паспортизації населених пунктів відновлено роботи з дозиметричної паспортизації населених пунктах Вінницької, Волинської, Івано-Франківської, Житомирської, Київської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей, території яких радіоактивно забруднені внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Проте їх результати ще не стали підґрунтям для прийняття відповідних рішень.

На сьогодні питання про перегляд меж зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи не порушується і може бути розглянуто тільки у відповідності із статтею 2 Закону України "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи".

З повагою,

Голова Комітету                                                                                                                                    І. Сех