Серпень

Головна Новини Олевська міська рада Олевських лісників привітали з нагоди професійного свята
Олевських лісників привітали з нагоди професійного свята

Люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому  господарстві, давно і справедливо заслуговують глибокої поваги і високого  авторитету.

Оцінивши внесок і досягнення професійних фахівців лісового господарства, а також з     метою підняття престижу професії всіх працівників лісу та з нагоди свята – «Дня  працівника лісу», до актової зали ДП «Олевське лісове господарство» завітали міський  голова  А.В. Повар, голова Олевської РДА А.В. Дяченко та помічник народного депутата України Володимира Пехова. Кожен із них сказав вітальну промову, вручив грамоти та подарунки.

Щасливими володарями новеньких велосипедів від народного депутата України Володимира Пехова стали працівник ДП «Олевське лісове господарство» Павловський Валерій Францович та бухгалтер лісхоза Пилипчук Тетяна Адамівна. Кращих працівників лісу керівництво відзначило преміями.

У їх професійне свято, ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс. Зі святом!