Серпень

Головна Новини Олевська міська рада ОЛЕВСЬК ПРИВАБЛИВИЙ ДЛЯ ІНВЕСТОРІВ
ОЛЕВСЬК ПРИВАБЛИВИЙ ДЛЯ ІНВЕСТОРІВ

У рамках проекту «Марка міста – магніт для інвесторів» 30 учасників з України  мали змогу приймати участь в Інвестиційному та Економічному форумах,  які проходили  у двох польських містах: Тарнові та Криниці. Олевську міську раду представляла Ольга Вікторівна Налапко.

Основною метою проекту є залучення потенційних інвесторів до малих міст України, популяризація та просування український малих міст, як зручного та привабливого місця для ведення бізнесу, формування їх позитивного іміджу на міжнародній арені.

Під час поїздки учасники форуму ознайомились з досвідом діяльності польських міст та агенцій регіонального розвитку. На форумах було презентовано інвестиційний опис нашого міста, а також розповсюджено посібник малих міст під назвою «Invest in Ukraine», де  опубліковані інвестиційні пропозиції Олевська. Працівник Олевської міської ради налагоджувала зв’язки з потенційними інвесторами та отримала знання, необхідні для розробки бренд-буку міста.