Головна Новини Олевська міська рада Велика педагогічна рада
Велика педагогічна рада
Автор: Administrator

Ось і добігло до кінця літо. Вже осінь посміхається з неба щедрим, яскравим сонечком, манить погляд жовтогарячими чорнобривцями, яскравими жоржинами та айстрами і закликає дітвору за парти, а велику вчительку родину – до нелегкої, такої потрібної, неспокійної і творчої праці.

Але перед тим, як зустріти у школі непосидючих і допитливих вихованців, вчительство району 29 серпня зібралося на традиційну велику раду, щоб підбити підсумки минулого навчального року, намітити завдання на перспективу, визначити напрямки діяльності у новому навчальному році.

Районна конференція педагогів почалася онлайн-привітанням від обласного керівництва.

На зібрання, окрім педагогів усіх шкіл району та міста, керівників організацій та служб, які причетні до роботи з дітьми, були запрошені голова міської ради А.В. Повар, заступник голови райдержадміністрації О.С. Ковальчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Левченко В.П., методист Житомирського ОІППО Толочкін Ю.С., які сказали вступне слово, наголосили на досягненнях та проблемах освіти вцілому. Вітали всіх присутніх із початком нового навчального року, вітали юних педагогів, яких ласкаво запросили до дружньої вчительської родини.
Керівництво акцентувало увагу на таких питаннях як: впровадження новітніх технологій у навчання, профільне навчання, харчування учнів, спортивно-масова робота, поліпшення матеріальної бази шкіл, оздоровлення дітей. Обговорювали проблему відсутності внутрішніх туалетів у деяких школах, питання профілактики злочинності серед дітей, налагодження мережі гуртків за інтересами, курсів, факультетів.

Отож, удачі та натхнення в роботі, шановні вчителі. Нехай Ваші старання будуть виправдані знаннями учнів та хорошою заробітною платою.