Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада «Життя без обмежень»
«Життя без обмежень»
Автор: Administrator   

Громадській організації «Життя без обмежень» виповнився рік

На святкування першого Дня народження голова громадської організації Лариса разом із співзасновницею Юлею запросили всіх учасників та друзів організації. Привітати зі святом прийшли міський голова А.В. Повар, отець римо-католицького костелу Воздвиження Святого Хреста Ігор,  заступник РДА О.С. Ковальчук, начальник відділу культури І.В. Кльоц, начальник відділу охорони здоров’я Н.І. Біленець та один з ініціаторів створення даної організації С.М. Євдокимов.


Давайте згадаємо її народження та перші кроки. У липні 2012 року громадська організація «Сила громади – майбутнє Олевська», яку заснували молоді депутати міської ради, об’єднали людей з особливими потребами та створили Олевську молодіжну громадську організацію дітей-інвалідів, їх батьків та законних представників - «Життя без обмежень». Діти з інвалідністю продовжують бути однією з найбільш уразливих груп суспільства. Саме дискримінація дітей з інвалідністю - є найбільш огидним явищем у сучасному суспільстві. Тому дана організація створювалась для того, щоб знати свої законні права та відстоювати їх. Із самого початку міський голова А.В. Повар підтримував ідею створення та обіцяв підтримувати і надалі, тому на святкуванні річниці він був очікуваним гостем.

 

 

   

 


В один рік дитина робить перші кроки, говорить перші слова, жваво цікавиться предметами, плескає в долоні. Сподіваються на такі позитивні зміни у розвитку своїх дітей і представники громадської організації «Життя без обмежень». Вони щиро прагнуть допомогти побачити кожній особливій дитині життя у кольорах, життя без обмежень. На перший погляд цих людей об’єднало спільне горе, але згодом переконуєшся, що навпаки – спільні миті перемоги над хворобливим станом. Для материнського серця – це серйозне випробування, випробування сили, витримки, терпіння, віри. Під час святкування вони розказали про свої проблеми. Це відсутність професійного педагога, логопеда та реабілітолога, які працювали б з такими дітками. Дуже доречною прозвучала ідея створення районного реабілітаційного центру. Це і нові робочі місця, і кваліфікована допомога дітям-інвалідам. Заплутаною і сьогодні залишається система розподілу безкоштовних путівок.


Будемо сподіватися, що настане час, коли для таких дітей створять оптимальні умови для спілкування, відпочинку, дозвілля, сприятимуть створенню умов для занять музикою, фізичною культурою та спортом, соціальній адаптації, сприятимуть спеціальному навчанню та вихованню.


Пам’ятайте, коли Ви думаєте не про дитину, а про її інвалідність, це не тільки не правильно стосовно цієї дитини, але й відбирає у суспільства те, що ця дитина може йому дати.