Головна Новини Олевська міська рада Ямковий ремонт доріг Олевська
Ямковий ремонт доріг Олевська
Автор: Administrator

Так як автомобільні дороги постійно зазнають навантаження і піддаються впливам атмосферних явищ, вони псуються. Також зі зростаючими вимогами до пропускної здатності автодороги морально зношуються. Все це породжує необхідність в капітальному або поточному ремонту практично всіх автомобільних доріг.

У середньому ямковий ремонт асфальту щорічно може становити до 2-3% від загальної площі асфальтованого дорожнього покриття. Якщо вибоїни, ями, тріщини та інші дефекти на асфальті досягають 12-15% від загальної площі асфальтного покриття, необхідно припиняти рух, проводити капітальний ремонт траси. Оскільки вартість укладання нового шару асфальтування набагато дорожча і не рідко призводить до паралізації руху, дорожні служби всього світу розробили безліч методів локального ремонту автомобільних доріг.

Локальний ремонт проводиться і в місті Олевську. Щось вдається зробити власними силами, наприклад ямковий ремонт, а щось за рахунок держави, хоч вона щодо цього питання не надто щедра. Однак вже вдалося зробити ямковий ремонт 850 метрів Свято-Миколаївської вулиці та 700-800 метрів вулиці Промислової. Наразі почалися ремонтні роботи на вулиці Пушкіна. Силами бригади благоустрою міста зробили поточний ремонт центру Олевська, шляхом підсипання вибоїн на дорогах.

Висловлюємо щиру подяку ПАТ Будівельне управління №813 за якісну, швидку та гарну роботу по ремонту доріг.