Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2022
Липень
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада ПРОТОКОЛ
ПРОТОКОЛ
Автор: Administrator   

засідання круглого столу по питанню формування нових тарифів на послугу по утримання будинків, споруд і прибудинкових територій комунальних житлових будинків на території міста
 від 10.07. 2013 року м. Олевськ

 

 

 

Порядок денний


Розгляд розрахунків на послугу по утриманню будинків, споруд і прибудинкових територій комунальних житлових будинків
Присутні : Заступники міського голови Колбасюк В.В., Мельник С.В., директор ОП «Теплових мереж» Панченко О,А., економіст ОП «Теплових мереж» Демиденко С.В., депутати міської ради Мороз Н.М., начальник фінансового відділу міської ради Дорош В.В., депутат районної ради Макарчук М.В члени Громадського комітету (представники жителів комунальних будинків міста).


Продовження роботи круглого столу відкрив міський голова Повар А.В. Міський голова Повар А.В. висловив свою думку по питанню порядку денного круглого столу, яка полягає в тому, що тарифи на утримання комунального житла потрібно затверджувати, так як фінансових джерел покриття різниці в тарифах не має. Виступили : директор ОП «Теплових мереж» Панченко О.А., який надав обгрунтовану відповідь на пропозиції Громадської ради, а також зауважив, що у зв'язку з відсутністю коштів на покриття різниці в тарифах в міський раді, тариф потрібно затвердити в повному обсязі, у підприємства не має можливості знизити розмір тарифу.

 

 


депутат районної ради Макарчук М.В. та члени Громадського комітету не погодились з позицією представників міської ради та ОП «Теплових мереж» по прийняттю тарифу в повному обсязі та висловились щодо не затвердження тарифу.
депутат міської ради Мороз Н.М. висловила пропозицію про те, що міська рада повинна знайти шляхи зниження запропонованого тарифу на утримання комунальних будинків.


В процесі обговорення присутніми були задані до представників ОП «Теплових мереж», міської ради ряд запитань щодо фінансового стану підприємства та бюджету міської ради, на які було надано вичерпні відповіді.


Обговоривши питання порядку денного сторони не прийшли до єдиного висновку щодо затвердження тарифу на послугу по утриманню багатоповерхових, комунальних житлових будинків.


Проводився відеозапис засідання круглого столу.