Головна Новини Олевська міська рада ПРОТОКОЛ
Автор: Administrator

засідання круглого столу по питанню формування нових тарифів на послугу по утримання будинків, споруд і прибудинкових територій комунальних житлових будинків на території міста
 від 10.07. 2013 року м. Олевськ

Порядок денний

Розгляд розрахунків на послугу по утриманню будинків, споруд і прибудинкових територій комунальних житлових будинків
Присутні : Заступники міського голови Колбасюк В.В., Мельник С.В., директор ОП «Теплових мереж» Панченко О,А., економіст ОП «Теплових мереж» Демиденко С.В., депутати міської ради Мороз Н.М., начальник фінансового відділу міської ради Дорош В.В., депутат районної ради Макарчук М.В члени Громадського комітету (представники жителів комунальних будинків міста).

Продовження роботи круглого столу відкрив міський голова Повар А.В. Міський голова Повар А.В. висловив свою думку по питанню порядку денного круглого столу, яка полягає в тому, що тарифи на утримання комунального житла потрібно затверджувати, так як фінансових джерел покриття різниці в тарифах не має. Виступили : директор ОП «Теплових мереж» Панченко О.А., який надав обгрунтовану відповідь на пропозиції Громадської ради, а також зауважив, що у зв'язку з відсутністю коштів на покриття різниці в тарифах в міський раді, тариф потрібно затвердити в повному обсязі, у підприємства не має можливості знизити розмір тарифу.

депутат районної ради Макарчук М.В. та члени Громадського комітету не погодились з позицією представників міської ради та ОП «Теплових мереж» по прийняттю тарифу в повному обсязі та висловились щодо не затвердження тарифу.
депутат міської ради Мороз Н.М. висловила пропозицію про те, що міська рада повинна знайти шляхи зниження запропонованого тарифу на утримання комунальних будинків.

В процесі обговорення присутніми були задані до представників ОП «Теплових мереж», міської ради ряд запитань щодо фінансового стану підприємства та бюджету міської ради, на які було надано вичерпні відповіді.

Обговоривши питання порядку денного сторони не прийшли до єдиного висновку щодо затвердження тарифу на послугу по утриманню багатоповерхових, комунальних житлових будинків.

Проводився відеозапис засідання круглого столу.