Липень

Головна Новини Олевська міська рада Олевчани побачили цирк на воді «Рів'єра»
Олевчани побачили цирк на воді «Рів'єра»
Автор: Administrator

Зі своєю цирковою програмою до Олевська завітав цирк на колесах «Рів'єра», який під своїм куполом зібрав повний аншлаг.
Сценами та жартами аудиторію розважав клоун Олєжка. Діти, та що там говорити, дорослі сміялись, як діти.
 На манеж циркачі виводили дресированих пуделів, котів, тхора. Серед екзотичних тварин були удав та нільський крокодил, яких дозволили почіпати руками. Полоскотати нерви могли всі бажаючі, які тягнулися до луски змії та «броні» крокодила.

Хтось подолав страх, а хтось навпаки – посилив. Ніжним був номер з птахами миру - голубами.

Справжнього адреналіну в програму додали артисти цирку. Повітряні гімнасти кружляли під куполом без страховки. А ще демонстрували їзду на одноколісному велосипеді, ходьбу на драбині, показали трюк зі стільчиками. Просто дивував легким жонглюванням гир та підніманням асистента зубами цирковий силач. На жаль, фото та відео зйомка були заборонені, тому візуалізувати написане не змогли. Але запевняємо, наступного їх візиту не пропустіть, не пожалкуєте.