Липень

Головна Новини Олевська міська рада Ой на Івана, на Купала!
Ой на Івана, на Купала!
Автор: Administrator

Найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят – це свято молоді – Купала.
Обрядово та гучно його відсвяткували і в Олевську. Принаймні післясвяткова атмосфера наїдків та напоїв знаходиться на місці гуляння і досі.

Певно, сумарні результати праці міської ради, як борців за чистоту, не сприймають серйозно, адже після свята Купала сміття не покинуло береги Уборті. Тимчасові локальні перемоги над брудом біля річки уже не мають значення. Після таких «маївок» санітарний стан зелених зон падає у нуль. Все більше починаємо переконуватися, що екологічна модель нашої спільноти тримається не на дзвінких гаслах про шлях в Європу, і не на адміністративній палиці, якою бюджетники женуть прибирати з пляжів гори пластику, порепані кросівки та чужі прілі штани.

Занадто. Ні, класика. Потім ця бридота плаває у воді, де купаються діти. А найсумніше, що вони беруть приклад, поганий приклад. Сьогодні на місці, де святкували Івана Купала, прозвучала ключова фраза від 9-річного хлопчика: «Це таке чисте місто?».