Головна Новини Олевська міська рада ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОЦІНКУ ЗЕМЕЛЬ МІСТА ОЛЕВСЬК
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОЦІНКУ ЗЕМЕЛЬ МІСТА ОЛЕВСЬК
Автор: Administrator

На засідання, яке було присвячене обговоренню (оприлюдненню) проекту рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Олевської міської ради», 04.07. 2013 року в зал засідання виконкому зібралися ПП та керівники підприємств.

Нормативна грошова оцінка земельних ділянок використовується для визначення розміру земельного податку, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності та вартості земельних ділянок.
Відповідно до розробленої технічної документації базова вартість земель Олевська становить 52 грн. 64 к. за квадратний метр.

Розроблена технічна документація повинна пройти процедуру затвердження на сесії міської ради. Міська рада запропонувала проект рішення щодо затвердження технічної документації по визначенню нормативно-грошової оцінки земель м. Олевськ, але учасники зібрання з нею не погодились, мотивуючи тим, що вказана цифра оплати за землю є непомірно високою.