Головна Новини Олевська міська рада Згуртувались навколо спільних проблем
Згуртувались навколо спільних проблем
Автор: Administrator

2 липня 2013 року о 12-00 годині в приміщенні міської ради Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив в особі його голови Андрія Карташова та експерта Михайла Городка за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні провели круглий стіл на тему: «Волонтерство як засіб відстоювання суспільних інтересів місцевих громад».

Круглий стіл відбувся в рамках кампанії «Центр активізації волонтерського руху та розбудови громадянського суспільства щодо залучення молоді до волонтерського руху та розбудови громадянського суспільства в малих містах України. У рамках кампанії планується організувати план заходів, які б допомогли вирішити нагальні соціально-економічні проблеми Житомирського, Тернопільського, Волинського та Івано-Франківського регіонів.

Учасниками даного заходу обговорювалися проблеми, які стосуються безпосередньо Олевська, а саме: відсутність загального міського облаштованого сертифікованого пляжу, теперішній стан стадіону «Колос» та затвердження програми його реконструкції, проблема утилізації сміття, відсутність парку відпочинку та несертифіковані ігрові майданчики, які на сьогоднішній день нічийні.

У ході діалогу, прозвучали цікаві питання до міського голови А.В. Повара, в тому числі й з вищевказаних проблем, на які він дав достойні відповіді на запитання, в тому числі і каверзні запитання.