Головна Новини Олевська міська рада День молоді Олевська
День молоді Олевська
Автор: Administrator

До категорії «молодь» на Україні відносять громадян у віці від 18 до 35 років. Майже 11 млн. осіб (приблизно 22% населення) України становлять молоді громадяни. І саме для цієї квітучої частини нації в неділю влаштували свято.

Олевчан та гостей міста в парку імені Гагаріна чекала концертно-розважальна програма «Країна молоді», де можна було почути виступи молодих виконавців, художніх колективів та гуртів, побачити художньо-мистецьку виставку, сувенірну продукцію з логотипом міста, фільми в 3Д-форматі, виставку «Весільний ярмарок» та потримати в руках спортивні нагороди Олевщини.

Прихильники спорту мали змогу перевірити свої сили в армреслінгу та підніманні гирі. Ім’я силача, який 22 рази підняв 32-х кілограмову гирю – Анатолій Талах. Володимир Рабош показав справжній майстер-клас із армреслінгу та однією правою переміг із десяток суперників. Дещо поступився в майстерності школяр Денис Харіпончук, однак достойно відвоював 2-е місце.

На відміну від інших посадовців міський голова А.В. Повар знайшов час та розділив атмосферу свята з олевчанами. У ході прогулянки зеленими алеями до нього приєдналися заступник голови РДА О.С. Ковальчук та начальник відділу культури і туризму І.В. Кльоц.
На жаль, захоплива розважальна програма вичерпала себе досить швидко. Мабуть, молоді люди поспішали відвідати нічні заклади та кафе, щоб встигнути наситити свій єдиний день в році різними подіями та розвагами.

Активні представники молоді продовжували святкувати в парку і після закінчення дискотеки, бо той молодий, у кого серце молоде! А молодість не знає сну! Зі святом, що минуло, дорогі олевчани та олевчанки, хай Вам щастить в усьому. З містом Вам уже пощастило! І це справді так!