Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Щорічний міський конкурс «Людина року»
Щорічний міський конкурс «Людина року»
Автор: Administrator   

Для врахування громадської думки, одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб пропонуємо для оприлюднення проект регуляторного акта

Положення по проведення щорічного міського конкурсу на звання «Людина року»


1. Загальні положення.

Стаття 1.1. Щорічний міський конкурс на звання «Людина року» (надалі Конкурс) проводиться з метою виявлення і відзначення талановитих особистостей, професіоналів своєї справи у різних галузях життєдіяльності міста Олевська.
Стаття 1.2. У Конкурсі беруть участь особи, які проживають на території міста та мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки у розрізі оголошених номінацій.
Стаття 1.3. Переможцю Конкурсу вручається диплом та грошова премія.
Стаття 1.4. Присвоєння звання «Людина року» здійснюється відповідно до рішення Конкурсної комісії, створеної при міській раді
Переможці Конкурсу визначаються у номінаціях: комунальне господарство, культура, спорт, підприємництво, медицина, освіта, учень року, громадський діяч.
Стаття 1.5. Перелік професій, у межах кожної із номінацій та умови висування кандидата на звання:
«комунальне господарство» – працівники підприємств – за високий професіоналізм та за особливі досягнення у розвитку виробництва;
«культура» – працівники культури, мистецтва, майстри народної творчості за створення видатних творів, що дістали високу оцінку громадськості;
«спорт» – фахівці та організатори фізкультурно-спортивного руху, тренери – за вагомі заслуги у підготовці спортивних кадрів, спортсмени – за досягнення високих результатів у спортивних змаганнях;
«підприємництво» - представники бізнесу, які суттєво впливають на економіку міста, створили найбільше робочих місць;
«медицина» - працівники галузі охорони здоров’я – за вагомий особистий внесок у вирішення проблем охорони здоров’я громадян;
«освіта» - працівники органів освіти, дошкільних навчальних закладів, вчителі загальноосвітніх шкіл, профтехучилища;
- за значні досягнення у праці, підготовку переможців різноманітних конкурсів та учнівських олімпіад;
- «учень року» – учні старших класів, кращі із кращих, інтелектуали, відмінники навчання;
- «громадський діяч» – представники громадських організацій та відомі громадські діячі за активну участь у суспільному житті міста.
Стаття 1.6. Присвоєння звання «Людина року» проводиться щорічно до Дня міста.


2. Порядок визначення переможця Конкурсу

Стаття 2.1. Характеристики, подання та інші документи, що підтверджують особисті заслуги і вагомі професійні досягнення претендентів на звання «Людина року» подаються на розгляд Конкурсної комісії керівниками трудових колективів, громадськими організаціями, осередками політичних партій, іншими об’єднаннями громадян протягом року, але не пізніше 20 квітня поточного року.
Стаття 2.2. Обговорення та визначення переможця здійснюється на засіданні Конкурсної комісії. Рішення приймається більшістю голосів її членів шляхом відкритого голосування та затверджується рішенням міської ради.


3. Порядок нагородження переможця Конкурсу

Стаття 3.1. Церемонія нагородження переможця Конкурсу проводиться щорічно в обстановці широкої гласності під час проведення Дня міста.
Стаття 3.2. Диплом та цінний подарунок вручає міський голова або, за його дорученням, секретар ради чи один із заступників.
Стаття 3.3. Положення про проведення щорічного міського конкурсу на звання «Людина року» оприлюднити в інформаційному бюлетені та на офіційному сайті міської ради.


4. Заключні положення

Стаття 4.1. Робота із систематизації клопотань, їх узагальнення, подання на розгляд Конкурсної комісії, підготовка рішень сесії, за її висновком, урочистостей з нагоди нагородження переможців Конкурсу покладається на секретаря міської ради.
Стаття 4.2. Дане Положення вступає в силу з моменту його затвердження міського радою.