Липень

Головна Новини Олевська міська рада Свято села Шебедиха
Свято села Шебедиха

Люби свій народ не тому,
що він славний, а тому, що він твій.
Будь вірним своїй Батьківщині –
це твоя колиска. Хто не любить
свою Батьківщину, той сирота,
без батька, без матері, без усього.

Село - наш дім, наше коріння і доля, наша кровність і материнська пісня. Наше село - розбуджені досвітки, духмяні пахощі літа. Тут живе наше дитинство, це частина нашого серця. Вона наша сповідь і турбота, і безтурботність теж. Рідне село - це ми з вами, це наша Україна-мати.
У неділю, на день Святої Трійці, відбулося святкування Дня села Шебедиха. В обідню пору, на місці старої школи, зібралися місцеві жителі та гості села від старого до малого, зручно розташувавшись біля імпровізованої сцени. Зібрались вони у рідній стороні, де пройшло їх босоноге дитинство, незабутня юність.

Вшановували щирими словами, задушевними піснями та поетичними рядками усіх, хто завітав на сільське гуляння. Привітав іменинників з цим визначним днем і Олевський міський голова Анатолій Повар: «Бережіть славні традиції, звичаї та свята вашого села, примножуйте здобутки його на радість дітям та внукам вашим, бережіть своє село, не цурайтеся його свят та буднів, бо село - це криниця нашого родоводу, це наша велика родина».