Головна Новини Олевська міська рада Удосконалення надання адміністративних послуг
Удосконалення надання адміністративних послуг
Автор: Administrator

У приміщенні Коростенської міської ради відбувся дводенний семінар на тему: «Організація діяльності Центру надання адміністративних послуг», у якому взяли участь працівники міської ради. Фінансову підтримку у проведенні семінару надало представництво Фонду Фрідріха Науманна в Україні.

Першого дня, 19 червня, вивчали вітчизняний та зарубіжний досвід діяльності ЦНАП. З презентаціями виступили експерт з надання адмінпослуг ЛГО ЦДМС Ігор Бригілевич, заступник голови правління ЦППР м. Київ Віктор Тимощук. Досвідом поділились заступник директора департаменту надання адміністративних послуг Вінницької міської ради Євген Іщук і заступник начальника відділу програмного забезпечення та зв’язку департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради Олексій Буняк.
Другого дня проводились практичні роботи з вдосконалення навиків формування реєстру адмінпослуг та вдосконалення навиків складання інформаційних, технологічних карток послуг. Як підсумок семінару-тренінгу - провели анкетування.