Липень

Головна Новини Олевська міська рада Скульптурі оленя – бути!
Скульптурі оленя – бути!
Автор: Administrator

Скульптура оленя є візитівкою Олевська, яка розміщена на березі річки Уборть. Це улюблене місце для фотографування жителів міста та подорожуючих.
Всезагальний улюбленець олевчан неодноразово страждав від «надмірної любові» громадян. Останній вияв прихильності випускника виявився фатальним для оленя. Намагання осідлати його, завершилось падінням юнака, який лишив його не лише основної прикраси, гордості - гіллястих рогів, як було раніше, а взагалі голови.

Прикрим став той момент, що реставрувати його не вдалося, вирішили – демонтувати. Олевський майстер раніше намагався створити скульптуру оленя, але його варіант зовсім не приглянувся. Нарешті знайшовся скульптор із Білої Церкви, який взяв на себе цю складну творчу роботу. Пропонуємо Вашій увазі, шановні відвідувачі сайту, макет майбутньої скульптури. Сподіваємось Вам сподобається творіння рук майстра.