Головна Новини Олевська міська рада Прощальний вальс випускників третьої школи
Прощальний вальс випускників третьої школи
Автор: Administrator

Випускний вечір – це свято найкращої пори в житті людини – свята юності. Скільки в ньому спогадів, мрій, сподівань, світлої печалі… Грає мелодія, мелодія останнього весняного дня, прощального дня. Ну от і все.

Швидко минули за партами роки та дні. Уже перегорнули підручників останні сторінки, вчорашні учні ідуть шляхом дорослих відкриттів. Батьки в тривозі проводжають дітей в самостійне життя та благословляють у добру путь.

У цей відповідальний для кожного день випускники загальноосвітньої школи №3 були у сяйві квітів, святкового вбрання, добрих та щирих посмішок. Ошатні сукні, гарні зачіски, високі підбори, елегантні костюми та краватки, на обличчі посмішки, а в руках свідоцтва – саме так сьогодні виглядав колишній школяр.

Традиційно, на випускний вечір навчального закладу міста запросили і міського голову А.В. Повара, який привітав випускників, батьків та вчителів зі святом. 39 років тому він так само стояв на урочистій лінійці, тільки в іншій ролі, в ролі випускника 8-річної школи. Цей день навіяв на нього особливі спогади про свої шкільні роки. Від щирого серця Анатолій Васильович побажав усім здоров’я, щастя, добробуту, а випускникам, щоб їх молоде життя було цікаве та натхненне, сповнене щасливих хвилин успіху й добрих справ.

Низько вклонились наші юнаки та дівчата своїм педагогам за їх самовіддану працю, мудре вчительське слово та підтримку. Дякували батькам, котрі виплекали в їх душах найкращі риси нашого народу: порядність, доброту, працьовитість, дякували за те, що зігрівали теплом своїх сердець та захищали від негараздів.

На згадку про свої найкращі шкільні роки, випускники подарували красивий макет їх рідної школи. Випускний вечір став спільною миттю щастя, яку розділили між собою всі учасники святкового дійства.