Головна Новини Олевська міська рада ЕКСКУРСІЯ МІСЬКОЮ РАДОЮ
ЕКСКУРСІЯ МІСЬКОЮ РАДОЮ
Автор: Administrator

Учні Олевської гімназії та ЗОШ №2 завітали на екскурсію до міської ради. Для того, щоб ближче познайомити дітей з осередком місцевого самоврядування, міський голова А.В. Повар влився в роль гіда та особисто показав Центр надання адміністративних послуг, познайомив із працівниками. Щоб мандрівка була ще приємнішою, дітей пригостили цукерками.

Під враженнями від європейського приміщення, школярі піднялись до сесійної зали, де із захватом розглядали державні атрибути та картини.

Запросили дітей і до кабінету міського голови - задоволенню не було меж. Декому, навіть, пощастило посидіти у кріслі Анатолія Васильовича. На таку сміливість він відповів словами: «Серед вас майбутні депутати, посадовці, вчителі, лікарі, а то й майбутній міський голова - вживайся в роль». В якості подарунку, для дітей приготували брошури про Олевськ.

Екскурсія вдалася, свідчення цьому – посмішки та гарний настрій.
Із задоволенням чекатимемо наступного візиту.