Головна Новини Олевська міська рада Офіційна зустріч з польською делегацією
Офіційна зустріч з польською делегацією
Автор: Administrator

На святкування 1301-ї річниці заснування Олевська та 10-річчя надання йому статусу міста було запрошено делегацію із братньої Польщі. До складу делегації увійшло троє осіб: Зігмунд Вільк – радник Сілезії сеймику, Славомір Адамчик – член ради району Глівіце, Вінфрід Фікон – член районної ради Глівіце.

У день свого приїзду вони навідали міського голову, який показав осередок місцевого самоврядування. Показали полякам і новий католицький храм, куди вони завітали на вечірню молитву. Наступного дня відбувся офіційний прийом польської делегації у приміщенні міської ради. Під час офіційної зустрічі гості ознайомились з міським керівництвом, говорили про різноманітні сфери розвитку та співробітництва: від вивчення польської мови до можливих спільних проектів та інвестиційних програм. Перекладачем була пані Галина, а супроводжувала делегацію вчитель музичної школи, музичний керівник дитячого вокального ансамблю «Яскулечка» Діна Халімончук.