Головна Новини Олевська міська рада Вітання до Дня міста
Вітання до Дня міста

Вітання до Дня міста

Шановний Анатолію Васильовичу!

Шановні мешканці міста Олевська!

Щиро вітаю з 1301-ою річницею від дня заснування вашого міста!"Щедра земля зумовила заселення людьми території нинішньогоміста з прадавніх часів. Його історія невід'ємна від історіїукраїнського народу, який упродовж століть виборював право бутигосподарем на своїй прекрасній землі.

Головною пам'яткою й туристичним об'єктом Олевська єСвято-Миколаївська церква - цінна давня історико-архітектурна йсакральна пам'ятка регіону, адже це одна з найкраще збереженихархітектурних споруд країни XVI століття.

Сьогодні Олевськ - це охайне та привітне місто в українськомуПоліссі, яке має досить розвинену сучасну інфраструктуру.

З вашим святом нерозривно пов'язана традиція вшануваннялюдей праці, які своїми трудовими звершеннями примножуютьбагатства незалежної України, створюють фундамент їїпроцвітання.

Нехай же й надалі звершуються всі ваші благородні плани тазадуми, а свято міста прийде в оселі добробутом, злагодою й миром.

У цей святковий день бажаювсім жителям Олевськащасливого довголіття, міцного здоров'я, щедрої долі, невичерпногооптимізму, достатку, натхнення у справах, творчих успіхів і новихздобутків на благо рідного міста!

'Криворізький міський голова                                  Ю. Вілкул

м. 'Кривий Ріг