Липень

Головна Новини Олевська міська рада Свято села Кам’янка
Свято села Кам’янка

яке відбулося 19 травня, зібрало на святкування чимало жителів та гостей міста.
Привітати кам’янчан, на запрошення сільського голови села Кам’янка Я.М. Осипчука, приїхав і міський голова А.В. Повар. Це вже третє День народження села. Нагадуємо, що свято започатковане 3 роки тому сільським головою Яковом Миколайовичем. За що, я впевнена, жителі йому дуже вдячні.

Цей радісний сонячний день вітали всі: від малого до великого. Розваги були на будь-який смак та вибір. Охочі до спорту – займались у тірі та на атракціонах, любителям смачненького приготували виставку кулінарних виробів, шанувальників народного мистецтва радували виставками.

Користуючись нагодою, Анатолій Васильович запросив усіх жителів села на День міста Олевськ, яке відбудеться у п’ятницю 24 травня.

Пісні послухали, страви покуштували, за добрі слова подякували, одним словом відпочили на славу. Бажаємо кам’янчанам довголіття, а вашому рідному селу – процвітання, так тримати.