Головна Новини Олевська міська рада Підприємець подбав про благоустрій
Підприємець подбав про благоустрій
Автор: Administrator

Свій внесок у загальну справу благоустрою міста зробив директор ТДВ «РІМ – Богдан» Василь Прокопович Шибецький. Він організував роботу по прибиранню території, загальною площею 600 м, вздовж річки Уборть.

Деякі олевчани навчились гарно відпочивати, але прибирати після себе — ні. Цю проблемну ділянку довелось очищати від поламаних гілок, дерев, захаращень та сміття. Очолював робочу групу із 5 осіб головний інженер ТДВ «РІМ Богдан» Віктор Петрович Гайченя. Вони залучили не лише власну робочу силу, але й власне паливо, техніку та інструменти.

Велику подяку від імені міського голови А.В. Повара та членів виконавчого комітету за небайдужість, сприяння та розуміння. Це гарний та доречний подарунок до Дня міста, сподіваємось його не зіпсують народними гуляннями. Будемо чекати від підприємців нових не менш приємних подарунків.