Головна Новини Олевська міська рада Семінар із планування та організації діяльності ЦНАП
Семінар із планування та організації діяльності ЦНАП
Автор: Administrator

Поінформувати та поділитись досвідом із планування та організації діяльності Центру надання адміністративних послуг (далі – Центр) до міської ради завітав львівський експерт в області адміністративних послуг, заступник голови правління неурядової аполітичної організації «Центру досліджень місцевого самоврядування» І.І. Бригілевич.

Метою заходу було покращення якості надання адміністративних послуг через створення Центру при міській раді. У семінарі взяли участь експерт І.І. Бригілевич, координатор проекту «Створення адміністративного центру в місті Олевськ» Ю.В. Халімочук та працівники міської ради.
Програма семінару складалась із теоретичного та практичного блоків. Учасники отримали інформацію та фахові консультації щодо державної політики у питаннях надання адміністративних послуг, були наведені кращі приклади зарубіжного та українського досвіду надання адміністративних послуг, обговорювались практичні кроки та ключові питання у створенні Центру.

Більшість інформації подавалась у формі презентації. Учасникам семінару показали фотоматеріали роботи ЦНАП за кордоном. У ході тренінгу виникали питання, на які отримали ґрунтовні відповіді. У практичному блоці мали можливість детально розглянути інформаційну та технологічні картки послуг. Спільно визначили плюси та мінуси реєстру послуг нашої міської ради. Практичну цінність мали поради та пропозиції взяті із досвіду роботи міст України. Наскільки створення ЦНАП полегшить роботу та покращить якість надання адміністративних послуг можна буде побачити у кінці травня.