Головна Новини Олевська міська рада Перемога одна на всіх
Перемога одна на всіх
Автор: Administrator

День Перемоги є днем торжества безсмертного подвигу народу - переможця над фашизмом, всенародної пам'яті про його боротьбу за свободу і незалежність Батьківщини. Шанобливе ставлення до пам'яті про Перемогу і ветеранів Великої Вітчизняної війни є священним обов'язком держави і громадян України (ст. 1 ЗУ «Про увічнення перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років»).

Все далі і далі відходить від нас та далека, жахлива війна, яка принесла стільки горя на українську землю, насіяла розпачу та біди, змінила історію народів. Про тих, хто пройшов горнило Другої світової війни, про тих, хто не вижив, і про тих, хто дожив до Перемоги – наша сьогоднішня розповідь, наша шана, наша пам'ять.

9 травня відзначають велике державне свято – День Перемоги. Відсвяткували цей важливий день і в Олевську. Делегація високопосадовців на чолі з головою Олевської районної державної адміністрації А.В. Дяченком, міським головою А.В. Поваром та головою Олевської районної ради М.А. Харченком почали свято Перемоги із покладання квітів до всіх пам’ятників, обелісків, меморіалів та могил присвячених Великій Вітчизняній війні. Біля кожної пам’ятки шановну делегацію зустрічала почесна варта школярів, які не лише були гарно вбрані, але й добре озброєні знаннями про Другу світову війну.

Щирого травневого дня, від парку Гагаріна, під звуки музики, урочистою ходою олевчани вітали ветеранів війни. У перших рядах сиділи дорогі переможці, сивочолі, змарнілі, але такі горді, лише на грудях яскраво виблискували медалі та нагрудні знаки. Через квіти їх ледь можна було розгледіти в обличчя. Всі вітали в цей день ветеранів: хто танцями, хто піснями, хто святковим маршем. Після закінчення урочистої частини, діти та дорослі кинулися фотографуватися з дорогими серцю переможцями. На цьому свято не закінчилось. Ветеранів відвезли пригощати обідом до столової ОРСу. Посадовці надовго не затримались, сказали тост за здоров’я та роз’їхались по справам. Ветеранами залишилась керувати голова Районної ради ветеранів війни та праці Н. Т. Ничипорчук.

О 20.00 год. почалась концертна програма для жителів та гостей міста, де пісні про війну та не тільки виконували місцеві артисти вокалу.

Хочеться подякувати нашим дорогим ветеранам за сталеву витримку та волю, за мирне небо над головою, за перемогу. Дай Бог нам усім бути гідними наших батьків, дідів та прадідів.