Головна Новини Олевська міська рада Вічно у незгасній пам’яті
Вічно у незгасній пам’яті
Автор: Administrator

Далеко війна… Багато років минуло після неї. Здається, можна було б і забути. Та не можуть забути неї ті, хто обпалений війною, хто переніс її в дитинстві, у кого не повернувся з війни дід, батько, брат, хто ціною свого власного життя здобував перемогу. Для всіх нас війна вічно у незгасній пам’яті.

Вона і досі не закінчилась для багатьох. Світла пам'ять про тих, хто поліг у битвах, хто загинув від тортур повинна нас надихати. Щире спасибі Вам, дорогі ветерани, і низький уклін за героїзм і звитягу, за волю і мир, спокій і злагоду у суспільстві.
З метою вшанування та вдячності за перемогу, від імені міського голови, депутатського корпусу, виконавчого комітету заступники міського голови та спеціалісти міської ради напередодні Дня Перемоги привітали ветеранів Великої Вітчизняної війни та вручили їм продуктові набори.