Серпень

Головна Новини Олевська міська рада Чергове зібрання олевчан
Чергове зібрання олевчан
Автор: Administrator

відбулося вчора біля приміщення ОРСу. Вдруге зібрались жителі лівобережної частини міста, а саме: вулиць та провулків Чапаєва, Лесі Українки, Житомирської, Заводської, Чернишевського, Зої Космодем'янської, Гоголя, Щорса, Партизанської, Федорова, Олени Теліги, Московської, Київської, Будівельників, Ареф’єва, Радгоспної по питанню газифікації.

Відповіді на питання жителів давали міський голова А.В. Повар та заступник міського голови С.В. Мельник. Головним питанням, яке цікавить олевчан на етапі обговорення – це ціна даного проекту. Спираючись на минулий досвід, пов'язаний із вулицею Східною, можна сказати, що кожному господареві це обійшлося у суму 3800 грн (це із підводом газового стояка у двір). Підведення газу до будинку є окремим проектом, який будуть вирішувати кожен окремо.
Оскільки люди налаштовані рішуче та готові вирішувати питання з газопостачанням, одразу було прийнято рішення створити вуличний кооператив. Головою даного кооперативу обрано жителя вулиці Житомирської Віталія Туровського, секретарем Марію Фіченю, а бухгалтером – Ольгу Фещук.
Із всіх представників територіальної громади виділилась своєю неетичною поведінкою та гострим словом медсестра поліклінічного відділення, яка занадто активно демонструвала своє невдоволення.