Серпень

Головна Новини Олевська міська рада Гуманітарна допомога із США
Гуманітарна допомога із США
Автор: Administrator

Значним джерелом фінансування соціально-культурної сфери, що дістало подальший розвиток в незалежній Україні й не зменшилося в умовах світової економічної кризи є гуманітарна допомога вітчизняних і зарубіжних благодійних організацій, приватних осіб, церковних громад, а також інших громадських об`єднань.

У більшості випадків ця допомога полягає у допомозі медичним та освітнім закладам, реалізації програм подолання бідності, підтримки тяжкохворих, інвалідів, проведенні благодійних акцій.
Олевська центральна лікарня вже вдруге за півроку потрапила у список надання гуманітарної допомоги, якій сприяє обласний благодійний фонд «Турбота та милосердя», що тісно співпрацює із громадською благодійною організацією «Фрідом Віллідж Україна» (США). Цього разу до складу гуманітарної допомоги увійшли 4 інвалідні візки, 4 ходулі для інвалідів крокуючі та 100 пар капців.

Вручення благодійної допомоги відбулося за участі голови благодійної організації «Турбота та милосердя» В.А. Самарського, міського голови А.В. Повара та заступника головного лікаря Т.П. Шавули. Гуманітарну допомогу, яку чекав чи не весь колектив Олевської ЦРЛ, розподілили між відділеннями хірургії, травматології, реанімації та інфекційним відділенням. На питання «Що Вас привело у благодійну організацію?», Володимир Апатійович сказав: «Я працюю у цій сфері 20 років, мені близькі проблеми українського народу. Ми намагаємося допомогти усім і використовуємо будь-яку можливість, щоб ця допомога була надана». За його словами, найбільше люди відчувають потребу в одязі, взутті та харчуванні. Спектр допомоги включає все: від предметів побуту до проведення ремонтів та медичного обладнання.

Неприємним фактом стала відсутність елементарної культури поведінки у деяких працівників лікарні, які почали говорити «Чому так мало?», «Де ковдри, які ми замовляли?». Це замість слів «Дякуємо».

Колектив районної лікарні подякував громадянину Америки, українцю за походженням, Володимиру Самарському за його добрі справи. Окрему подяку Анатолій Васильович висловлює Миколі Миколайовичу Камінському, який є головним організатором у наданні допомоги, Рибицькому Сергію Валентиновичу, Петру Антоновичу Камінському, Дубицькому Петру Антоновичу та пастору церкви християн віри євангельської "Віфезда" Дрозду Павлу Григоровичу за сприяння у наданні гуманітарної допомоги.