Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2022
Липень
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Гуманітарна допомога із США
Гуманітарна допомога із США
Автор: Administrator   

Значним джерелом фінансування соціально-культурної сфери, що дістало подальший розвиток в незалежній Україні й не зменшилося в умовах світової економічної кризи є гуманітарна допомога вітчизняних і зарубіжних благодійних організацій, приватних осіб, церковних громад, а також інших громадських об`єднань.

 

У більшості випадків ця допомога полягає у допомозі медичним та освітнім закладам, реалізації програм подолання бідності, підтримки тяжкохворих, інвалідів, проведенні благодійних акцій.
Олевська центральна лікарня вже вдруге за півроку потрапила у список надання гуманітарної допомоги, якій сприяє обласний благодійний фонд «Турбота та милосердя», що тісно співпрацює із громадською благодійною організацією «Фрідом Віллідж Україна» (США). Цього разу до складу гуманітарної допомоги увійшли 4 інвалідні візки, 4 ходулі для інвалідів крокуючі та 100 пар капців.


Вручення благодійної допомоги відбулося за участі голови благодійної організації «Турбота та милосердя» В.А. Самарського, міського голови А.В. Повара та заступника головного лікаря Т.П. Шавули. Гуманітарну допомогу, яку чекав чи не весь колектив Олевської ЦРЛ, розподілили між відділеннями хірургії, травматології, реанімації та інфекційним відділенням. На питання «Що Вас привело у благодійну організацію?», Володимир Апатійович сказав: «Я працюю у цій сфері 20 років, мені близькі проблеми українського народу. Ми намагаємося допомогти усім і використовуємо будь-яку можливість, щоб ця допомога була надана». За його словами, найбільше люди відчувають потребу в одязі, взутті та харчуванні. Спектр допомоги включає все: від предметів побуту до проведення ремонтів та медичного обладнання.

 

   


Неприємним фактом стала відсутність елементарної культури поведінки у деяких працівників лікарні, які почали говорити «Чому так мало?», «Де ковдри, які ми замовляли?». Це замість слів «Дякуємо».


Колектив районної лікарні подякував громадянину Америки, українцю за походженням, Володимиру Самарському за його добрі справи. Окрему подяку Анатолій Васильович висловлює Миколі Миколайовичу Камінському, який є головним організатором у наданні допомоги, Рибицькому Сергію Валентиновичу, Петру Антоновичу Камінському, Дубицькому Петру Антоновичу та пастору церкви християн віри євангельської "Віфезда" Дрозду Павлу Григоровичу за сприяння у наданні гуманітарної допомоги.