Головна Новини Олевська міська рада Панахида за померлими в Чорнобилі
Панахида за померлими в Чорнобилі
Автор: Administrator

Про ті страшні події, коли вибухнула Чорнобильська АЕС багато людей дізнається з історії, дехто - від очевидців. Але імена героїв, котрі віддали своє життя рятуючи наше, навіки закарбували гранітні плити, пам’ятники, сторінки книжок.

Щоб згадати та помолитися за тих, чию душу навіки забрало чорнобильське полум’я, олевчани прийшли до Свято-Миколаївської церкви та приєднались до поминальної панахиди. Поки ієрей Сергій читав молитви, бажаючі ставили свічки за упокій душ померлих у катастрофі.

Після панахиди, він звернувся до всіх з морально-духовною промовою. В ній він закликав молитися, молитися не стільки за тих, хто помер у страшному вогні, як за тих, хто живе, адже Чорнобильська катастрофа є прямим свідченням того, що люди віддалилися від Бога.

Кажучи словами Блаженного митрополита Київського та всієї України Володимира «К сожалению, люди по-прежнему потребительски относятся к земле, на которой живут, забывая о колоссальной ответственности человека за врученный Богом дар жизни».

Після відвідин церкви, на зустріч з «чорнобильцями», вирушили до музичної школи. Як і завжди, була невелика культурна програма, присвячена пам’яті Чорнобиля. Згадали про ті дні піснями, висловили слова підтримки тим, хто причетний до цієї біди. На жаль, на зустріч прийшли всього 3 «чорнобильців». Питань чи прохань до заступника голови райдержадміністрації О.С. Ковальчука, до міського голови А.В. Повара, до керуючого справами виконавчого апарату районної ради В.П. Близнюченка, до завідуючого поліклінічним відділенням Олевської ЦРЛ П.Т. Демковича не було, але їм нагадали про ті пільги та послуги, якими вони по закону мають право користуватися, які оплачують частково, а які взагалі не оплачують, про нововведення, які стосуються цієї пільгової категорії громадян.