Липень

Головна Новини Загальна інформація МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ
МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ
Автор: Administrator

На території Олевського району з 22 квітня по 31 травня 2013 року проводиться місячник добровільної здачі зброї, вибухових матеріалів і спеціальних засобів.

Громадяни, які добровільно здали зброю, вибухові матеріали та спеціальні засоби звільняються від кримінальної відповідальності відповідно до ч.3 ст. 263 Кримінального кодексу України.

Відповідно до ст. 190 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї» на громадян накладається стягнення у вигляді штрафу від 3 до 5 неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією зброї або без такої.
Відповідно до ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України «Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або пристроїв без передбаченого законом дозволу – карається позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.
Маючи у своєму користуванні незареєстровану мисливську зброю, громадяни можуть її зареєструвати на своє ім’я.