Липень

Головна Новини Олевська міська рада «Да будет свет!»
«Да будет свет!»
Автор: Administrator

Приємною новиною є той факт, що спостерігається позитивна динаміка у співпраці жителів громади Олевська з міською радою. Все частіше олевчани самоорганізовуються для вирішення спільних проблемних питань, одним з яких стало освітлення на вулиці Робітничій.

Ситуацію з освітленням вулиці Робітничої оцінював спеціаліст А.О. Борисюк, який за договором із міською радою надає послуги пов’язані з електромережею.
Жителі цієї вулиці придбали необхідне обладнання, а саме: 8 світильників вуличного освітлення, 8 економічних лампочок, 10 траверсів та 8 кронштейнів, загальною вартістю більше 2 тис. грн. Міська рада не залишилася осторонь, взяла на себе затрати за купівлю лічильника та оплату роботи за встановлення освітлення.
Це є показовим прикладом приємної співпраці. Нарешті олевчани активніше почали брати участь у житті міста, влада переймається проблемами громади, адже тільки спільними зусиллями наше місто можна зробити кращим.