Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Загальна інформація Новий проект від ЄС
Новий проект від ЄС
Автор: Administrator   

Європейський Союз розпочинає програму «Підтримка регіонального співробітництва країн Східного партнерства», який спрямований на підтримку сталого транскордонного співробітництва між регіонами країн Східного партнерства з метою розробки спільних рішень у відповідь на існуючі виклики в цих регіонах.


23 квітня 2013 року у приміщенні Коростенської міської ради відбувся семінар «Територіальне співробітництво країн Східної Європи». В ході семінару, кваліфіковані експерти Проекту підтримки регіонального співробітництва країн Східного Партнерства Любов Паливода та Андрій Вишняк надали інформацію про розробку та впровадження транскордонних проектів з метою створення сприятливого середовища для програм прикордонного співробітництва на кордонах між Білоруссю та Україною, Грузією та Вірменією, Грузією та Азербайджаном, враховуючи специфіку кожного регіону. За новими цікавими та корисними знаннями до семінару приєднались представники Олевської міської ради.
Під час семінару основна увага акцентувалася на тому, що шляхом виконання спільних проектів, учасниками яких є Житомирська область та Гомельська і Брестська області Республіки Білорусь, є можливість покращити рівень життя місцевої територіальної громади, вирішити актуальні проблеми соціального та економічного розвитку населення у сферах довкілля, працевлаштування, охорони здоров’я та інше, зміцнити контакти та налагодити добросусідські відносини між місцевими жителями.