Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Українка – місто зустрічей
Українка – місто зустрічей
Автор: Administrator   

Виконавчий комітет Української міської ради в партнерстві з Асоціацією малих міст України розпочав новий проект «Доступ до публічної інформації в малих містах України», який реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 


Саме з нагоди відкриття Проекту, 23 квітня 2013 року за круглим столом зібралися найактивніші представники місцевого самоврядування в Україні.
Перше вітальне слово, на правах господаря, сказав міський голова м. Українка Павло Козирєв. У своєму виступі, він згадав головні моменти з історії створення Асоціації малих міст України, перші успіхи та досвід. Завдяки тій праці, сьогодні Українка – місто-модель сучасного самоврядування. Перспектива, закладена в момент створення, є гарним результатом сьогодні, яким вони пишаються та готові поділитися.
Продовжила та доповнила думку Українського міського голови директор Проекту Валентина Полтавець, яка сказала, що метою даного Проекту є сприяння забезпечення прав мешканців малих міст щодо доступу до публічної інформації.
Учасниками проекту стануть 20 малих міст України, які будуть відібрані на конкурсній основі. Валентина Дмитрівна розповіла і про умови конкурсу.

 


У кожному місті-учаснику буде створено точку доступу до публічної інформації – інформаційний кіоск, що забезпечуватиме доступ до мережі Інтернет і до порталу малих міст. Це дасть змогу мешканцям, які не мають доступу до всесвітньої мережі, користуватися цим ресурсом. Інформаційні кіоски будуть також наповнені документами та зразками бланків для користування послугами.
Так як Олевськ є містом районного значення, можливості доступу до публічної інформації, в порівнянні з містами обласного значення, знаходяться на невисокому рівні, тому нашою метою є отримати такі інформаційні кіоски, щоб наші представники громади мали змогу іти в ногу з часом. Будемо сподіватися, що даний Проект стане частиною дружніх стосунків з АммУ та увійде в історію, як вдалий.