Червень

Головна Новини Олевська міська рада Місця згідно купленим білетам
Місця згідно купленим білетам
Автор: Administrator

Неділя – основний «базарний» день в Олевську. День метушні та торгів. Чого тільки не побачиш на прилавках та під ними. Що говорити, хто знає – повірить, яблуку ніде впасти.

Для того, щоб якось врегулювати на ринку продаж продукції домашнього виробництва були облаштовані м’ясний та молочний павільйони. Це не лише створює комфортні умови, а й значною мірою впливає на благоустрій у місті. Про той безлад, який коїться на нашому ринку, можна сказати «Ех, яблучко, куди ти котишся?»

Деякі люди продають свою молочну продукцію просто неба, чим порушують не лише правила торгівлі, а й нехтують санітарними нормами. На питання «Чому ви не йдете у молочний павільйон?», люди відповідають по-різному: будівля павільйону не зручно розташована, місць там не має, люди туди не йдуть, відсутня вентиляція в приміщенні. З уст деяких людей такі слова-виправдання звучать переконливо, а от від інших… Може хтось ухиляється від податку, не має довідки з ветлікарні, корова чимось хвора. Порада тим, хто реалізовує молочні продукти – займайте місця згідно купленим білетам, тоді ні вас не будуть чіпати, ні ваш гаманець. Нагадуємо, штраф за порушення Правил благоустрою міста від 340 до 1360 грн.

Хочемо застерегти олевчан, будьте уважні! Не віддавайте перевагу молочному продукту лише за смаковими якостями. Вимагайте довідку про якість даного продукту. Пам’ятайте, від вашого вибору – залежить ваше здоров’я.

No images found.