Головна Новини Олевська міська рада ГОСТІ ІЗ-ЗА КОРДОНУ
ГОСТІ ІЗ-ЗА КОРДОНУ
Автор: Administrator

До Олевська завітали гості зі Швеції, відбулося це 12 квітня. Першим, що відвідала делегація була міська рада. Вони захотіли на власні очі побачити осередок місцевого самоврядування та познайомитись із міським головою А.В. Поваром.

В кабінеті міського голови за допомогою перекладача спілкувалися на теми політичних, суспільних та економічних проблем нашого часу та нашої країни. Після того, як гостям вручили подарунок у вигляді сувенірів з гербом міста, діалог продовжили в залі засідань. На кінець, щоб показати шведам як приживаються та втілюються європейські стандарти, спрямовані на покращення умов роботи та надання послуг, їм показали Центр надання адміністративних послуг, який знаходиться на стадії завершення. На цьому подякували один одному та попрощалися до неділі.

Саме в неділю біля пам’ятника святому Миколаю відбулася наступна зустріч. У метушню базарного дня увірвалась мелодія духових інструментів, яку подарували для олевчан гості зі Швеції. Дехто зачаровано слухав, декому не подобається така музика, але ми дякуємо нашим гостям за та таку культурну програму і з радістю будемо чекати їх наступного візиту.